Proszę czekać...
zamknij

Aktualności

26.06.2012 ESA Autumn Meeting (Praga 9-10 listopad 2012) Scientific Writing Masterclass (Praga 6-8 listopad 2012)
Uwaga!

European Society of Anaesthesiology organizuje w tym roku w Pradze ESA Autumn Meeting (tzw. miniEuroanaesthesia). Kongres ten trwa przez 2 dni i jest prowadzony przez czołowych wykładowców European Society of Anaesthesiology. Przed rozpoczęciem kongresu odbędzie się Scientific Writing Masterclass -€“ trzydniowy kurs mający charakter elitarnych warsztatów (na 20 osób), ukierunkowany na kształcenie przyszłych liderów którzy będą kształtować rozwój nauki w obszarze anestezjologii i intensywnej terapii w Europie. Kurs trwa przez 3 dni i kończy się egzaminem.

Warto wziąć udział w obu tych imprezach (lub przynajmniej jednej z nich). Praga jest blisko, a poziom naukowy obu imprez jest bardzo wysoki. Pełne informacje znajdują się na stronie internetowej European Society of Anaesthesiology (www.euroanaesthesia.org). W załącznikach znajduje się program kursu Masterclass a także skrócony program kongresu.
Podania o uczestnictwo w Masterclass mogą składać członkowie ESA (membership = tylko 40 Euro!), którzy nie przekroczyli 40 roku życia i posługują się biegle językiem angielskim. Po zakwalifikowaniu kandydata na kurs przez ESA Research Committe, uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Podania o uczestnictwo w kursie Masterclass można składać tylko do 30 czerwca 2012 roku!

Załączniki: