Proszę czekać...
zamknij

Aktualności

29.03.2016 Zaproszenie do aktywności w ESRA
Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do dołączenia do ESRA.

Europejskie Towarzystwo Znieczulenia Regionalnego i Leczenia Bólu to stale rozwijająca się organizacja zrzeszająca anestezjologów szczególnie zainteresowanych wszelkimi rodzajami znieczulenia regionalnego i leczeniem bólu, w tym, przede wszystkim, inwazyjnymi technikami leczenia bólu przewlekłego. Anestezjolodzy należący do ESRA pochodzą z całego świata.

Każdy z członków otrzymuje prenumeratę dwumiesięcznika Regional Anesthesia and Pain Medicine, należącego do pierwszej piątki najlepszych czasopism anestezjologicznych. na świecie. Do dyspozycji jest edukacyjna część strony internetowej ESRA – ESRA Academy.
Coroczne europejskie kongresy pozwalają zdobyć i uaktualnić wiedzę, a liczne warsztaty – nabyć praktycznych umiejętności. Członkowie ESRA uzyskują zniżkową opłatę przy rejestracji na kongres. Mogą uzyskać Europejski Dyplom Znieczulenia Regionalnego i Leczenia Ostrego Bólu (EDRA).
O pozostalych korzysciach z czlonkostwa ESRA mozecie Panstwo przeczytac na stronie Towarzystwa:
http://esraeurope.org/membership/membership-benefits/

Zależy nam na tym, żeby Polska miała swoją silną reprezentację w ESRA, żeby w Europie wiedziano, że w również Polsce pracują anestezjolodzy zajmujący się szeroko pojętą anestezją regionalną.

Zapraszamy do ESRA!

Z poważaniem

Andrzej Daszkiewicz       |      Jaroslaw Kurak
czlonek Zarzadu ESRA    |      czlonek Rady Delegatow ESRA