Proszę czekać...
zamknij

Aktualności

16.02.2016 Konferencja RESUSCYTACJA + W imieniu Pana Doktora Wojciecha A. Rychlika, Tymczasowego Przewodniczącego Sekcji Resuscytacji i Stanów Nagłych zapraszamy Państwa do udziału w konferencji „Resuscytacja +”, która będzie miała miejsce 15 i 16 kwietnia 2016 w Katowicach.
Aktualne informacje znajdą Państwo na stronie: http://resuscytacja.plus/

  • Czy chcecie  zwiększyć szanse to by przeprowadzona przez Was RESUSCYTACJA przypadkowej osoby w miejscu publicznym była REANIMACJĄ?
  • Czy chcecie w trakcie nagłego zatrzymania krążenia na dyżurze zastosować optymalną terapię?
  • Czy chcecie poznać najnowsze schematy postępowania i sprzęt ratunkowy stosowany od karetki przez izby przyjęć po Oddziały Anestezjologii i Intensywnej Terapii?
Jeśli TAK,  to zapraszamy na  konferencję naukowo – szkoleniową

To nowa, ogólnopolska konferencja  naukowo-szkoleniowa, przeznaczona dla wszystkich, których łączy profesjonalizm w ratowaniu życia pacjenta.

Resuscytacja „plus” to coś więcej niż sama resuscytacja…

Chcemy, aby „plus” w tytule nowej konferencji był znakiem wartości dodanej, znakiem jakości i profesjonalizmu rozumianego także jako wspólne dążenie do doskonałości, której wymaga się od zawodów medycznych ratujących życie.
  • Zapewniamy wyśmienitych wykładowców, naukowców i praktyków
  • Poruszymy wybrane kluczowe zagadnienia związane z resuscytacją i leczeniem nagłych stanów zagrożenia życia
  • Przygotowaliśmy  warsztaty doskonalące na poziomie  podstawowym i zaawansowany , stawiamy na praktykę i aktywność uczestników!